Isıtma, Soğutma, Havalandırma Bakım Onarım

İletişim Bilgileri

Teklif Al

Chiller bakım onarımı firmamız aracılığı ile gerçekleştirilen en özel bakımlardan bir tanesidir.clivet chiller servis Her geçen gün daha da yaygınlaşan soğutma sistemlerinden birisi olan Chiller sistemleri de bunlardan bir tanesidir.
İlerleyen ve her geçen gün daha da gelişen teknolojide soğutma sistemleri içerisinde yer alan bu ürünlerin yıllık olarak bakımları yapılmalıdır. Bunun için ise alanında uzman kişiler tercih edilmeli ve kaliteli bakımlar yapılmalıdır.
Her yıl periyodik olarak yılda üç kez olacak şekilde bakımlarının yapılması gereken bu sistemler genellikle sezon açılışı, dönem ortası ve sezon kapanışı olacak şekilde yapılmalıdır.

 

Chiller Bakım Onarımı Nasıl Yapılır?

 

Chiller bakım onarımı nasıl yapılır sorusu soğutma sistemlerinin bakımlarını yaptırması gerekenlerin en çok merak ettiği sorudur.clivet chiller servis Klisis Klima firmamız aracılığı ile sunduğumuz özel bakımlarımızda işimizi en profesyonel şekilde yapmakta ve kaliteli bir bakım sunmaktayız.
Chiller soğutma sistemleri için yapılan bakımlarda yüksek verim ve maksimum performans amaçlanmaktadır.clivet chiller servis Bu bakımı yalnızca alanında profesyonel olan ve güvenilir kişiler yapmalıdır. Bunun haricinde yapılan yanlış uygulamalar cihazın çalışma durumunu etkileyecek ve yetersiz performans veya etkisiz soğutmaya neden olacaktır.

Gerekli olan bakımlar firmamız gibi alanında uzman personeller ile çalışılarak yapılmalıdır.clivet chiller servis Bu sayede hem güler yüzlü hizmet hem de kaliteli bakım ve onarım sistemleri tercih edilmiş olacaktır.


Chiller Bakım Onarımı Arıza Durumları


Chiller bakım onarımı konusunda en çok karşılaşılan sorulardan bir tanesi de arıza durumlarıdır.clivet chiller servis Su soğutma ve hava soğutma gibi iki çeşidi bulunan bu sistemlerde en çok görülen arıza yüksek basınç nedeni ile tıkanıklıklardan dolayı olmaktadır. Bu tıkanıklıklar toz, yağ dumanı ve toprakların emilmesi ile oluşur ve kondenser tıkanmalara neden olmaktadır.

Chiller soğutma cihazları hakkında bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken unsurlardan birisi ise direkt olarak güneş ışığını almayan yerde olması gerektiğidir. Güneş ışınını direkt olarak alan cihazlarda verim daha düşük olacaktır.

Yüksek frekanslı olan teknolojik aletlerin veya cihazların Chiller sistemlerine yakın yerde olması elektronik olarak arızalara neden olacağından bu konuda dikkat edilmelidir.

Chiller bakım ve onarımının yapılması için firmamıza ulaşabilir ve kaliteli hizmetlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Markalarımız

marka
marka
marka
marka
marka
marka
marka
marka
marka