Isıtma, Soğutma, Havalandırma Bakım Onarım

İletişim Bilgileri

Teklif Al

VRF sistemi klima bakım onarımı, günümüzde sıklıkla kullanılan hem havalandırma hem de soğutma sistemi olarak kullanılabilen sistemler için yapılmaktadır.

VRF sistemi bakımı ve onarımı sayesinde birçok amaca hitap eden bu sistemlerin daha uzun ömürlü bir hale getirilmesi sağlanabilmektedir. Isıtma, soğutma ve havalandırma hizmetlerinin her birini tek bir sistem ile gerçekleştirmek isteyenlerin en çok tercih ettiği ürün VRF sistemi klimalardan yana olmaktadır.

Klima bakımı yaptırmak için bilinmesi gereken en önemli unsur alanında profesyonel olan kişiler ile çalışmaktan geçmektedir. Bu sayede sistemlerin daha uzun süreli kullanılması sağlanmaktadır. Aynı zamanda da çalışma sistemlerinin bakımlarının kaliteli şekilde yapılmış olması cihazların uzun süreler boyunca yüksek performans ile çalışmasına destek olacaktır.


VRF Sistemi Klima Bakım Onarımı Nasıl Yapılır?


VRF sistemi klima bakım onarımı nasıl yapılır sorusu her geçen gün daha da merak edilmektedir. Klima sistem bakımları alanına uzman kişiler tarafında yılda belirli aralıklar ile yapılmakta olan bakımlardır. Bu bakımlar sayesinde ısınma ve soğutma işlemleri yüksek performanslar ile sağlanmaktadır.

Havalandırma görevi olan bu cihazlarda uzun süre bakım yapılmaması toz ve bunun gibi parçacıkların filtrelerde birikmesi ile tıkanıklıklara neden olurken aynı zamanda da yeterinde verimli şekilde havanın temizlenememesine de sebep olmaktadır. Bu nedenle yapılan bakımlar yıl içerisinde belirli aralıklar ile zamanında yapılmalıdır. Bakımların zamanında yapılması hem uzun süreli kullanım imkânı sağlayacaktır hem de içerisinde bulunan sistemlerin kaliteli bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.


VRF Sistemi Klima Bakım Onarımı Neleri Kapsar?


VRF sistemi klima bakım onarımı işlemi birçok konuda bakım yapılmasını kapsayan bir işlemdir. Bu sistemlerde yapılan bakımlar şu şekildedir:

•    Cihaz filtre temizliğinin yapılması,
•    Cihaz içeriğinde bulunan gaz kaçaklarının tespitinin yapılması,
•    Elektrik kablolarının bağlantılarının kontrol edilmesi,
•    Basınç sensörlerinin değerlendirilmesi,
•    Cihazın çalışma değerlerinin kontrol edilmesi,
•    Kompresör emiş sıcaklığının ve basma gaz sıcaklıklarının değerlendirilmesi,
•    Kondenzasyon sıcaklığı ve ayarlarının yapılması vb.

Klisis Klima aracılığı ile üst düzey kalitede verilecek olan bu hizmetlerde sizler de klima sistemlerinizi daha uzun ömürlü hale getirebilirsiniz.

Markalarımız

marka
marka
marka
marka
marka
marka
marka
marka
marka